Vývoj

Máme vlastní vývojové centrum, které se stará o vylepšení stávajících produktů i na náměty zákazníků. Vývojáři dokáží také technicky navrhnout řešení pro jakékoliv přání zákazníka a řešit zakázkovou výrobu po své linii. Máme letité zkušenosti s navrhováním praktických konstrukcí.

Projekce

V našem týmu je několik zaměstnanců, kteří mají praxi s projektováním a výstavbou bezdrátových sítí a klientských přípojek. Pravidelné školení navrhování ocelových konstrukcí, statiky a další legislativy aktualizuje jejich znalosti. Díky tomu můžeme doporučit řešení Vaší stavby tak, aby splňovala české i zahraniční normy.

Statika

Velkou výhodou naší firmy je dlouhodobá spolupráce se statikem, který každý nový výrobek posuzuje z bezpečnostního hlediska. Tato součást procesu v leckterých konkurenčních firmách chybí z ekonomických důvodů. My však zákazníkovi nabízíme vždy plnohodnotné řešení s minimalizací rizik na majetek či osoby. Především v období silných větrů, které jsou v ČR stále častější, zákazník docení podněty, dokumenty, univerzální či konkrétní statické posudky, které zvýší bezpečnost především vysokých stožárů

Kontaktujte nás

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.