Profil společnosti WFmetal, s.r.o.

Firma WFmetal, s.r.o. vznikla v roce 2007 se záměrem vyrábět program kovových držáků pro satelitní, televizní a WIFI techniku.

Naše výroba se nachází v malém městečku Svratka uprostřed Vysočiny, kde zaměstnáváme team zkušených kmenových pracovníků s dlouholetou zámečnickou praxí. Vzhledem k dobré poloze našeho skladu dokážeme naše produkty pravidelně rozvážet po celé České republice, ale i na Slovensko.

Díky kvalitní síti dealerského a velkoobchodního prodeje se s našimi výrobky potkáte v řadě satelitních prodejen, obchodů i supermarketů. V roce 2010 jsme zahájili provoz internetového obchodu. Tento jednoduchý způsob nákupu zboží přímo z naší výroby umožňuje flexibilitu při dodávkách a lepší komunikaci při realizaci atypického produktu. Zavedením úseku pro zakázkovou výrobu jsme získali prostor pro vytvoření Vámi zadaných speciálních produktů, což je především v poslední době hojně využíváno. Nová verze ESHOPU www.drzakanteny.cz je propojena se skladem a účetnictvím. V roce 2016 jsme spustili nový ekonomický systém, který dokáže sledovat pohyb zboží ve výrobě a zinkovnách. Pomocí automaticky zasílaných formulářů přesně informujeme zákazníka, kde se objednaný produkt nachází, následně o termínu dodání.

Kvalitní a komplexní řešení

Naším hlavním cílem je dodržování kvality výrobků a neustálé rozšiřování sortimentu dle potřeby zákazníka. V rámci zkvalitňování služeb bylo navýšeno množství skladových zásob tak, aby zákazník dostal zboží v co nejkratším termínu. Nyní nabízíme více než 550 položek zboží na skladové ploše větší než 1200m2.

Zásluhou dlouholeté spolupráce s techniky ISP a montážníky satelitů vyrábíme nové produkty a ty starší zdokonalujeme. Máme široký sortiment a dlouholetou praxi, možnost poradenství a vlastní vývojové oddělení. Našim cílem není jen prodat jednotlivé produkty, ale dodávat komplexní řešení přizpůsobené Vaší situaci. Klademe důraz na technické řešení, statiku a jednoduchou logistiku na místo výstavby.

Jsme jedničkou na trhu ISP

V dobách výstavby GSM, 3G, LTE a 4G sítí jsme se prostřednictvím subdodavatelských firem staly jedním z největších dodavatelů železa pro české a zahraniční mobilní operátory. V současnosti dodáváme největším bezdrátovým sítím v České republice a na Slovensku. Díky širokému sortimentu a odbornosti máme největší podíl na trhu ISP.

Naše výrobky jsou praktické, kvalitní a jejich provedení je konzultováno s projektanty, statiky a hlavně s jejich spotřebiteli.

Silný partner

Neváhejte se spojit se silným partnerem v době, kdy stojíme na prahu rozšíření nového bezdrátového signálu. Náš sortiment je stvořený pro bezdrátové sítě 5. té generace! Vydejte se tím správným směrem, díky profesionálnímu přístupu naší firmy.

Vyzkoušejte naše produkty a staňte se spokojeným zákazníkem!

Kontaktujte nás

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.